WATCHES & CLOCKS / Wall clocks / Ornamental pendulum clock 5191675
nr 519 1675
ORNAMENTAL PENDULUM CLOCK
Lenght: ()
Förgylld, höjd: 47 (slitage)
100
SEK 700
Monday April 14 2008
at 16:12:22
150 kr
400 kr
450 kr
650 kr
600 kr